O nás

CK FAMILY, s.r.o. (cestovná agentúra) je autorizovaným predajcom zájazdov renomovaných cestovných kancelárií na Slovensku a v zahraničí, s ktorými má uzatvorenú riadnu zmluvu o predaji zájazdov.

Zájazdy si u nás objednávate za rovnakú cenu a podmienok ako v poriadajúcej cestovnej kancelárii. Našim cieľom je poskytovať klientom kvalitné a komplexné služby v oblasti cestovného ruchu.

Od vzniku našej spoločnosti v roku 1997, ktorá bola vyústením dlhoročnej profesnej činnosti v cestovnom ruchu, filozófia existencie firmy bola: "Pracovať pre spokojnosť klienta na základe morálnych zásad a pokory pri komunikácii s klientom tak, aby sme postupne vytvorili jednu veľkú rodinu - Family". Za roky našej pôsobnosti na trhu sa nám podarilo vybudovať "kamennú" klientskú základňu, ktorá sa z roka na rok rozširuje. O tom, že zrnká našej práce priniesli aj úrodu, svedčia ocenenia a diplomy za vykonanú prácu v oblasti cestovného ruchu od veľkých touroperátorov – cestovných kancelárií.

Aj v ďalších rokoch nášho pôsobenia chceme byť pre klienta osobným prístupom, skúsenosťami a kompetentnosťou, zárukou kvalitnej a vydarenej dovolenky podľa jeho predstáv a požiadaviek.

"SPOKOJNOSŤ KLIENTA JE NAŠOU ODMENOU!"

Tešíme sa na Vašu návštevu v našej CK FAMILY.

Oľga Kocúnová
majiteľka CK FAMILY, s.r.o.

PREČO PRÁVE CK FAMILY ?

foto_001

zajazdy 01zajazdy 02zajazdy 03zajazdy 04zajazdy 05zajazdy 06zajazdy 07zajazdy 09zajazdy 10zajazdy 08zajazdy 11

Copyright © 2011 - 2013 CK FAMILY Všetky práva vyhradené. Webdesign: Marián Karabin